«For deg som vil ha noe nytt. Noe som ingen har. Noe stort, vakkert og med en unik overflate som tåler alt»
Naturlig, majestetisk og robust. Slik beskriver leverandøren gulvet som representerer den siste utviklingen innen den progressive teknologien til BerryAllocs høytrykkslaminat.
Byggern var først ut med å lansere verdensnyheten i det norske markedet!
Katla natural light.
Klassisk og rolig 1-stavs dekor
Én av seks forskjellige tredekorer, Katla natural light, er allerede ute i butikkene.
Dette er en klassisk og rolig 1-stavs dekor i eik inspirert av naturen. Den har en matt overflate i gylne toner som gir en naturlig og ekte følelse.
Grand Majestic er designet og laget i Norge, og representerer den siste utviklingen innen den progressive teknologien til BerryAlloc’s høytrykkslaminat.
- Verdens sterkeste laminatgulv
- Dette er verdens sterkeste laminatgulv i en planke, med ekstraordinære dimensjoner, som fortsatt er enkel å legge og vedlikeholde. Gulvet er i premium kvalitet, og ideelt for travle hjem så vel som høytrafikkerte områder, beskriver leverandøren.