Bygger'n er en landsdekkende byggevarekjede med i overkant av 90 butikkmedlemmer fra Moi i sør til Vadsø i nord. Kjedekontoret ble etablert i 1991 og eies av E.A. Smith AS. Kjedekontorets viktigste oppgaver er å ivareta kjedens markedsføring, innkjøp, kompetanseutvikling, system og konseptutvikling.

Ledelse

   

Øyvind Eidem

Sverre Quale Markus Berget

Kjededirektør

Direktør Bygg

Markedsdirektør Proff

92416519

91773296

91990007

oyvind.eidem@smith.no

sverre.quale@smith.no

markus.berget@smith.no

     
Økonomi    
Mathias Elvebakk    

Controller

   

mathias.elvebakk@smith.no

   
     
Marked og digitale kanaler    
Linnéa Bovinder Ylitalo Henny-Marlen Fonn-Gifstad Lina Leth-Olsen

Leder markedsføring

Markedskonsulent

Innholds- og SoMe-ansvarlig

96704806

98445571

48197230

linnea.ylitalo@byggern.no

henny.fonn@smith.no

lina.leth-olsen@byggern.no

     
Sissel Wikan Renate Klokkerhaug  

Kjedekoordinator

Markedskoordinator  

92249102

92816602

 

sissel.wikan@byggern.no

renate.klokkerhaug@smith.no

 

     
Bygger'n Proff    
Knut Erik Sundsvold Roy Danielsen Kristian Myrtvedt
Salgssjef Proff Marketing - og aktivitetsansvarlig
Bygger'n Proff
Salgsansvarlig Proff, Region Vest
92096125 40879541 46968974
knut.sundsvold@smith.no roy.danielsen@smith.no kristian.myrtvedt@smith.no
     
Netthandel    
Tore Røsvoll Mie Tolnes Fjellestad  

Leder netthandel

Netthandelskoordinator  

95198787

93667923

 

tore.rosvoll@byggern.no

Mie.Fjellestad@smith.no

 
     
Bygg og anlegg    
Dag Schei Henrik Lian Bjørn Arve Haugen

Leder butikk -og anlegg

Konseptutvikler

Eiendomsdirektør

91301059

91149322  

92052501

dag.schei@byggern.no

henrik.lian@smith.no

Bjorn.Haugen@smith.no

     
Regionssjefer    
Rolf C. Moen Henrik Borthen Ståle Kvernrød

Regionsjef

Regionsjef

Regionsjef

97099777

90155581

99388185

rolf.moen@byggern.no

henrik.borthen@byggern.no

stale.kvernrod@byggern.no

     
Geir Kongsjorden

Trygve Lerch Dahl

Ola Rygg

Regionssjef

Regionsjef

Regionssjef

95029992

92420467

91706535

Geir.Kongsjorden@smith.no

Trygve.Dahl@smith.no

 ola.rygg@smith.no

Kategori

 

 

Lars Johnsen

Morten Kolberg

 

Kategorisjef

Kategorisjef

 

91140112

92224001

 

lars.johnsen@byggern.no

morten.kolberg@byggern.no

 

Innkjøp

 

 

Hilde Longva

Anthony Leroyer

 

Innkjøpsleder

Innkjøp og Logistikksjef

 

99235108

94827985

 

hilde.longva@smith.no

anthony.leroyer@smith.no

 

Vareregister

 

 

Lena Feragen

Per Ivar Harsvik

 

Avd. leder vareregister

Driftskonsulent

 

90925534

46812846

 

Lena.Feragen@smith.no

per.harsvik@smith.no

 

Kundesenter forbruker

 

 

Mats Ranum

Wenche Norli  

Leder kundeservice forbruker

Support/systemansvarlig

 

90787435

97767911

 

Mats.Ranum@smith.no

wenche.norli@byggern.no

 

 

Opprettet
25.06.2021
Oppdatert
03.01.2023
Icons/Large/Chat