Bygger'n er en landsdekkende byggevarekjede med i overkant av 90 butikkmedlemmer fra Moi i sør til Vadsø i nord. Kjedekontoret ble etablert i 1991 og eies av E.A. Smith AS. Kjedekontorets viktigste oppgaver er å ivareta kjedens markedsføring, innkjøp, kompetanseutvikling, system og konseptutvikling.

Ledelse

   

Øyvind Eidem

Sverre Quale Markus Berget

Kjededirektør

Direktør Bygg

Markedsdirektør Proff

92416519

91773296

91990007

oyvind.eidem@smith.no

 sverre.quale@smith.no

 markus.berget@smith.no

     
Økonomi    
Joachim Klein    

Controller

   

joachim.klein@smith.no

   
     
Marked og digitale kanaler    
Linnéa Bovinder Ylitalo Henny-Marlen Fonn-Gifstad Lina Leth-Olsen

Leder markedsføring

Markedskonsulent

Innholds- og SoMe-ansvarlig

 96704806

 98445571

 48197230

 linnea.ylitalo@byggern.no

 henny.fonn@smith.no

 lina.leth-olsen@byggern.no

     
Sissel Wikan Knut Erik Sundsvold  

Kjedekoordinator

Salgssjef Proff  

 92249102

92096125

 

 sissel.wikan@byggern.no

Knut.Sundsvold@smith.no

 
     
Netthandel    
Tore Røsvoll Wenche Norli Ottar Hansen

Leder netthandel

Support/systemansvarlig

Servicemedarbeider

 95198787

 97767911

91160424

 tore.rosvoll@byggern.no

 wenche.norli@byggern.no

 ottar.hansen@byggern.no

     
Bygg og anlegg    
Dag Schei Henrik Lian Bjørn Arve Haugen

Leder butikk -og anlegg

Konseptutvikler

Eiendomsdirektør

 91301059

91149322  

92052501

 dag.schei@byggern.no

henrik.lian@smith.no

Bjorn.Haugen@smith.no

     
Regionssjefer    
Rolf C. Moen Henrik Borthen Ståle Kvernrød

Regionsjef

Regionsjef

Regionsjef

97099777

90155581

99388185

 rolf.moen@byggern.no

 henrik.borthen@byggern.no

 stale.kvernrod@byggern.no

     
Geir Kongsjorden

Kristian Fjelltveit

Ola Rygg

Regionssjef

Regionsjef

Regionssjef

95029992

95995956

91706535

 Geir.Kongsjorden@smith.no

 kristian.fjelltveit@smith.no

 ola.rygg@smith.no

Kategori

 

 

Lars Johnsen

Morten Kolberg

Thomas Dahle

Kategorisjef

Kategorisjef

Kategorisjef

91140112

92224001

92830130

lars.johnsen@byggern.no

morten.kolberg@byggern.no

thomas.dahle@smith.no

Innkjøp

 

 

Lavrans Schroder

 

 

Innkjøpsansvarlig

 

 

91369806

 

 

lavrans.schroder@smith.no

 

 

Vareregister

 

 

Lena Feragen

Per Ivar Harsvik

 

Avd. leder vareregister

Driftskonsulent

 

90925534

46812846

 

Lena.Feragen@smith.no

per.harsvik@smith.no

 

Opprettet
25.06.2021
Oppdatert
17.12.2021